Nábytek Nábytek Nábytek

Skříně jsou vyrobeny z nábytkářských laminovaných dřevotřískových desek (LTD) tuzemské výroby o síle 18 mm, splňující veškeré zdravotní atesty. Zásuvkové pojezdy a panty jsou kovové. Standardní výběr dezénů a úchytek.
Nábytek je dodáván smontovaný, případný demont je u jednotlivých položek výslovně uveden (převážně skříně s posuvnými dveřmi).
Uvedené ceny v Kč jsou konečné včetně DPH, platné pro maloobchodní prodej a platbu v hotovosti při dodání. Při složení zálohy, kterou ovšem standardně nevyžadujeme, je možná sleva. Při platbě převodem, kterou příliš nepodporujeme, je možná individuální přirážka podle délky splatnosti. Velkoobchodníci nechť si vyžádají velkoobchodní ceník.
Úpravy na vyžádání (nestandardní rozměry, druh hrany, vícebarevné kombinace a podobně) jsou po předchozí dohodě možné.
Repliky a stylový nábytek je vyroben z masívního borového dřeva tradiční technologií. Povrchová úprava je provedena voskovými mořidly. Na přání lze aplikovat odstín podle požadavků zákazníka, lesklý design nebo úpravu rozměrů. Lze vyrobit také unikátní nábytek podle specifikace odběratele.
Některé produkty lze shlédnout na další internetové prezentaci. Ukázku výrobků si můžete osobně prohlédnout na prodejní vzorkovně, mapka je zobrazena v kancelářské sekci...